VİZYONUMUZ

Şirket olarak amacımız faaliyet gösterdiğimiz sektörde yenilikçi ve kalıcı olmak,bu sektörde gerek fiziksel altyapı, gerek çalışanların nitelikleri ve motivasyonu, gerekse de sergileyeceğimiz sektörel iyi uygulamalar açısından diğer firmaların önüne geçip, yüksek ürün ve hizmet kalitesi sunarak tüm müşteriler açısından en beğenilen firma haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz müşteri ilişkilerinin önemli olduğu sektörde faaliyet gösteriyor. Bu bağlamda insan kaynakları yönetiminin başarılı olması şirketin başarısı için şart. Şirketimizdeki pozisyonların ihtiyaç gösterdiği niteliklere sahip çalışanlarımız olmasına, bu çalışanlarımızın doğru şekilde eğitilmesine ve ödüllendirilmesine önem veriyoruz. Doğru insanlardan oluşan, gerekli eğitimleri alan ve yaptığı işten keyif alan bir ekip yaratmaya çalışıyoruz.

Portföyümüzde bulunan markaların kendi sektörlerindeki lider markalar olmasına özen gösteriyoruz. Modern satış ve pazarlama tekniklerini benimsemiş, ar-ge, üretim, lojistik ve bilgi işlem altyapısı olarak bayilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek markalarla iş otaklığı yapmaya çalışıyoruz

DEĞERLERİMİZ

  • KANUNLARA VE GENEL AHLAK İLKELERİNE UYMAK
  • TÜM İÇ VE DIŞ MÜŞTERİLERİMİZLE SAYGILI VE SÜREKLİLİK GÖSTEREN BİR İLİŞKİ İÇİNDE OLMAK
  • ÇALIŞANLARIMIZIN KENDİLERİNİ GELİŞTİREBİLECEKLERİ VE MUTLU HİSSEDEBİLECEKLERİ BİR ORTAM YARATMAK
  • GEREK FİZİKSEL ALTYAPI GEREKSE SAHA UYGULAMALARI AÇILARINDAN YENİLİKLERİN TAKİPÇİSİ OLMAK